1

2015 PELERİNLİ SÜNNETLİK MODELLERİ VE FİYATLARI

2015 En ucuz güzel Tam Takımlı,Pelerinli,Asalı,Kuşaklı,Yelekli,Papyonlu,Maşallah bandı tam takım Sünnet Kıyafeti Modelleri ve 2015 Sünnetlik Fiyatları.

2015 Pelerinli Tüylü Yelek takımı ile Ayakkabılı Uygun Fiyata Sünnetlik satılan yerler arayanlar için buyrun.

Sünnet Çarşısı Sünnet olacak çocuklar için her şeyi düşünmüş ve Sünnetlik Çeşitleri ile Sünnet çocuklarının, Sünnet Kıyafeti Fiyatları ile Ailelerin aradığın adres.

İnce işçiliğin titizlik ile kullanıldığı Gümüş ve Altın yaldızlı işli Sünnetlikler hepsi ayrı güzellikte.

Sünnet Çarşısı yaklaşık 24 yıldır Sünnetlik sektöründe hizmet vermiş büyük Firmalar arasında.

İsteyenler Sunnetcarsisi.com sitesinden çocuğunun tüm ölçülerine uygun Sünnet kıyafeti ve Ayakkabı siparişi verebiliyor.

Online Alışveriş imkanı ile dükkan,dükkan gezmeden en uygun fiyata Kaliteyi sunuyor.

El işçiliği ile işlenen Sünnetlik Pelerinleri ve  Nakış işli Sünnetlikler titizlik ile dikilerek en iyi kalitede en kısa sürede alıcıya kargo ile iletiliyor.

Papyonlu Sünnet giysileri isteyen küçük beyler için Sünnetlikler Tam takım halinde ve Papyonu,Maşallah bandı ve şapkasına kadar Beyaz Sünnetlik Ayakkabıları ile teslim edilir.

Şehzade Sünnetlikler,Kaftanlı Sünnet giysileri ve Bebekler için Sünnetlikler kadar tüm Sünnet alışverişi imkanı sunan Sünnet çarşısından tüm Sünnet düğünü malzemelerini satın almanız mümkün.

Tam 9 parçadan oluşan Sünnetlik Takımları ile kıyafetin tamamını 1 kerede alabilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Tüy,taş ve boncuklar ile süslenen kıyafetler Nakış işlemeleri ile çok güzel Sünnetlik Modelleri arayanlar için.

Ayrıca Yurt dışından Sünnetlik siparişi vermek isteyenlere de bu değerli ve yılların tecrübesine sahip güvenilir Firmadan tüm Sünnetlik Alışverişini yapabilirsiniz.

2015 Sünnetlik Fiyatları her keseye hitap ediyor.

Galeride gördüğünüz Pelerinli Sünnetlik Giysileri  155 lira-175 lira- 185 lira-195 lira-205 lira-215 ve 325 ile 360 liraya kadar Sünnetlik ihtiyacı olanlara bol seçenekli olarak sunulmuş.

Sünnetlik kıyafetinde indirim kampanyası fırsatını kaçırmadan satın almak isterseniz Firma ödemede Taksit kolaylığı sağlıyor.

Kapıda ödeme ve 100 lira üstü alışverişlerde Kargo ücreti ödemiyorsunuz.

0-9 Aylık Bebek Sünnetlikleri 1 yaş 12 yaş arasında ki tüm çocuklara uygun ölçülerde

Resimlere Tıkladığınızda Tam Boy olarak detayları görebilirsiniz.

 

admin

40 yaşının Keyfini süren,3 çocuk annesi,İlk okul mezunu, Hırslı,Azimli,Mucadele Ruhu taşıyan,Asla pes etmeyen,Irk ve Din ayrımı yapmayan Yaradılanları Yaradandan dolayı seven İzmir Karşıyaka'lı,Göçmen,Her şeyi kafaya takan takıntılı bir hatunum. Haksızlık karşısında çıldırır,cadılık yaparım.Balık burcundan iyi bir Fenerbahçeliyim.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir