BÜYÜK BEDEN UCUZ ABİYELER38 ve 60 beden arası Abiye bayan elbiseleri.Büyük beden Abiye giysi arayan hanımların çok hoşuna gidecek modellerde,şık,ucuz,kaliteli,güvenilir firma, Çeşit çokluluğu çok olan bir büyük beden satan online site arıyorsanız yada firma  Mangolino bu noktada size tam aradığınız hayalinizdeki Güzel,Kaliteli,Ucuz,modern,gece kıyafeti Abiye elbiseyi sunuyor. Ucuz abiyeler çok güzeller. Eminimki balık etli ve kilolu hanımlar bu elbiseler ile benim gibi yakından ilgileniyorlardır. Aralarında şanslı olanlara belkide bugün Anneler gününde hediye edilmiştir:). Eskiden büyük beden kullanan hanımların şıklığından çok kilolarını,yağlarını,selülitlerini veya kısaca fazlalıklarını. Aman hakaret ettiğimi düşünmeyin zira bende balık etli bir hatunum. Türk lokumları etine dolgun olanlardan seçilmiştir hep. Bu arada zayıflarda kızmasın artık:)

admin

45 yaşının Keyfini süren,3 çocuk annesi,İlk okul mezunu, Hırslı,Azimli,Mücadele Ruhu taşıyan,Asla pes etmeyen,Irk ve Din ayrımı yapmayan Yaratılanları Yaradandan dolayı seven İzmir Karşıyakalı,Göçmen,Her şeyi kafaya takan takıntılı bir hatunum. Haksızlık karşısında çıldırır,cadılık yaparım.Balık burcuyum

2 thoughts to “BÜYÜK BEDEN UCUZ ABİYELER”

    1. Pınar hanım Elbiseyi satın aldığınız siteye girmelisiniz. Bu siteden sadece hangi marka hangi ücretlere neler satılıyor ürün tanıtımı yapılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir