Menü Kapat

Hakkımda

Benim Hayatım

Güncelleme:31:8:2012 perşembe

nazarca.com-sahibi (337 x 253)

Merhabalar

Adım Dilek 05:03:1973 Doğumluyum

İlk Okul Mezunu, 13 yıllık evli 3 çocuk Annesiyim. 28 ocak 2008 ten bu yana site yapımı ile uğraşmaktayım.Anne tarafım makedonya türkü baba tarafım yugoslav göçmeni, 83 yıl önce atalarımız savaş zamanı Türkiyeye göç etmişler. hepimiz izmirde doğmuş byümüşüz.

çocuklarım çok küçükler. en büyükleri oğlum Gurur 10 yaşında ilk okul 5. sınıfa gidiyor çok çalışkan, başarılı bir öğrenci (20 kasım 2013 te  11 yaşında olacak).

Ortanca kızım Masal 7 yaşında oda 2.Sınıfa gidiyor (30haziran 2013 de 8 olacak) . en ufakları kızım Nazar o henüz 6,5 yaşında,(14 eylül 2013 te 7 yaşında olacak) 1. sınıfa gidiyor, Annesinin Sağ kolu:)

Eşim Rize/Ardeşenli ,Laz ,41 yaşında . kendisi Kahveci

ilk sitemin adı masalinam2.tr.gg idi hala duruyor o sitem. fakat asıl emek verdiğim ve 4 senedir 4.evladım gibi ilgilendiğim sitem bu gururum5.tr.gg bu sitem. 1,5 yıllık  Sitem Nazarca.Comhobi ,el işi,ödev konuları,ne nasıl yapılır sitesi. En son bu içinde bulunduğunuz Yenisezonmodasi.com sitemi açtım çok yeni 2,5 aylık bir site.İnsanlara Faydalı,Onların Aradıklarını bulabilecekleri Saygın Siteler Yapmaya Çalışıyorum.Tipik bir balık burcuyum, Azimli,Kararlı,Duygusal,Hırslı, insanları çok sever ve saygı duyarım.din,ırk,mezhep ayrımı yapmam, kimsenin kimseden üstün olmadığı kanatindeyim.Çocukluğumdan beri fenerbahçeliyim. Tipik ev kadınları gibi yemek yapmayı çok severm.ev işinden nefret ederim:))

fakat 3 çocuk, ev,eş,okul,sosyal hayat derken sitelerime ayırdığım zaman kısıtı kalıyor. fakat her zaman onlineyim. ev ortamını çok severim.evimde olmak beni mutlu eder. Tam bir çay ve sigara tiryakisiyim malesef. Müzik olarak seçimim özgün müzik, türküler ve fantazi müzik, yeni sanatçılarla aram hiç yok, eski şarkıları sever ve dinlerim.Volkan Konak,Ahmet Kaya,Orhan Gencebay,Ebru Gündeş ve Karmate,Kazım Koyuncu dinlerim. Tv de takİp ettiğim bir kaç dizinin dışında birde maç yorumlarını dinlerim(mecburen eş’ten dolayı:). ) okumak en büyük hobim. yazmayı sevmem fakat okumak hayatımın bir parçası. evimde yüzlerce kitabım var. Sinema izlemeyi ve pc de sörf yapmayı severim. Msn ve tel ile uzun ,uzun ile konuşmak en sıkıldığım şeyler.

Malesef imla kurallarından çok yoksunum, sizlerinde muhtemelen fark ettiğiniz gibi,

Site yapmaya başlamadan önce, hiç bir bilgim yoktu. fakat nasıl yaptıklarını çok merak ederdim. azimle öğrendim. hergün kendimi geliştirmeye çalışıyorum. bu uzun yazımı okuyanlara çok teşekkürler

Saygılarımla ..DİLEK ÖZATMACA (ÖZSOYLU)

Facebook:DİLEK ÖZATMACA (ÖZSOYLU)

ÇOCUKLARIM VE BENİM FOTOĞRAFLARIMIZ

MySpace, eBay ve ya kendi websiten için resimlerinin ve fotoğraflarının slideshowunu hazırlaSlideshow daki tüm resimleri göster

Zaman Zaman, Bu Sayfamda Küçük Kendimce Yazdığım Yazılarım Olucak , Okursanız Hele Birde Yorum Yazasanız Çok Mutlu Olurum.

Okulların Kapanmasına Çok Az Kaldı, Çocuklar İçi

2 Comments

    • admin

      ya abi ben bu siteyi açalı daha 23 gün oldu ve sen bu sitemi hiç bilmiyon.Nerden,nasıl buldun beni şoktayım :). Ama yazdıklarınla beni o kadar çok duygulandırdınki anlatamam. Teşekkürler Abiciğim. Ben her zaman şimdi 40 yaşındada senin haşarı kız kardeşinim. Dışımdan sevgimi yeteri kadar gösteremesemde gözlerim abime sevgimi,saygımı söylüyordur. İyiki senin küçük kardeşinimm.:) bu arada bugün Annemizin doğum günüdü 61 oldu unuttusan ara kutla:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.