her-turlu-orguye-uyan-model-deseni

HER TÜRLÜ ÖRGÜYE SEVGİ ZİNCİRİ ÖRGÜ DESENİ YAPIMIModel 3 ve Katarından oluşup Her Türlü Örgü Modellerin de kullanılır.Canınız ne örmek istiyorsa bu model her şeye gayet şık ve Kolay bir Örgü.

Sevgi Zinciri Örgü Modeli adını Arpa Tanesi Örgü ve Zincir Yolu Örgü diyede önerenler oldu.Kolay çabuk yapılan ip yemeyen bir Örgü Deseni.

Tren Yolu Örgü Modeline benzeyen model Bebeklere Atkı ve Bere Takımlarda Desenden dolayı güzel olur.Klasik haraşo-Düz tekniğinden sıkılanlar için epey basit bir Örgü Örneği.

sevgi-zinciri-orgu-sis-modeli-yapimi
sevgi-zinciri-orgu-sis-modeli-yapimi

Yeleklik ipler ile Bayan Yeleklerinde örnek su gibi akar.Basit bir model ancak Güzel bir Anne Yeleği ya da Günlük giyilen El Örgüsü Kadın Yeleklerine düşünebilirsiniz.

Erkek Örgülerin de daha Kalın yün ipler ve 4 numara Şişler ile Model ile Hırka,Erkek Kazak ve Yetişkin Erkeklere Bereler çok kolay ve güzel durur.

Orta kalınlıkta bir İp ve 3,5 numara Şişle görünüşü bu.Ne örüleceğine karar vermeden önce bir kaç ip ve şiş ile deneyerek en güzel hanginde durduğuna karar verebilirsiniz.
Sevgi Zinciri Şiş Model Videosu

admin

45 yaşının Keyfini süren,3 çocuk annesi,İlk okul mezunu, Hırslı,Azimli,Mücadele Ruhu taşıyan,Asla pes etmeyen,Irk ve Din ayrımı yapmayan Yaratılanları Yaradandan dolayı seven İzmir Karşıyakalı,Göçmen,Her şeyi kafaya takan takıntılı bir hatunum. Haksızlık karşısında çıldırır,cadılık yaparım.Balık burcuyum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir