0

İNDİRİMLİ YENİ SEZON KIZ ÇOCUK AYAKKABILARI

Yeni Sezon Kız Çocuk Spor Ayakkabıları-İndirimli Kız Çocuk Beden Eğitimi İndirimdeki Spor Yürüyüş ve Koşu Ayakkabılar, Sneakerler. Bantlı,bağcıklı ve yandan Fermuarlı Spor Ayakkabı modelleri her markaya ait en güzel çocuk Ayakkabıları içinden her keseye uygun Ayakkabılar bulunmakta.

19 lira Spor ayakkabıdan başlayarak 120 lira olan Adidas Spor Ayakkabılar bu yıl kız çocukların en sevdiği moda olan Neon Rengi Ayakkabılar.

Yeni Model Çocuk Ayakkabıları arasında küçük kız çocukların en sevdiği üzerinde Kız resmi olan Yeni Model Ayakkabılar ve Sneaker modelleri Winx marka olarak 29 ile 69 lira arasında değişiyor. Tüm bu Ayakkabıları hiç yorulmadan Flo Ayakkabı sitesinden kartla satın alabilir kargo ile Alışveriş imkanı yakalayabilirsiniz.

Sezon sonu indirimli Ayakkabılar-Ayakkabı modelleri arasında Kinetix-Adidas-Poloris-ı Cool-Balloon-s-Winx-Slazenger-Torex-Dockers by gerli- Ayakkabı markalarına ait Ayakkabı çeşitleri buunmakta.Fiyatalrını merak ettiğiniz Ayakkabı altına yorum yazabilir tüm bu Ayakkabıları Flo.com.tr adresinden satın alabilirsiniz

Lcwaikiki Kız Çocuk Ayakkabı Modelleri ve Fiyatlarına da buradan bakınız.

Resimlere Tıklayarak Ayakabıları inceleyebilirsiniz

admin

40 yaşının Keyfini süren,3 çocuk annesi,İlk okul mezunu, Hırslı,Azimli,Mucadele Ruhu taşıyan,Asla pes etmeyen,Irk ve Din ayrımı yapmayan Yaradılanları Yaradandan dolayı seven İzmir Karşıyaka'lı,Göçmen,Her şeyi kafaya takan takıntılı bir hatunum. Haksızlık karşısında çıldırır,cadılık yaparım.Balık burcundan iyi bir Fenerbahçeliyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir