Menü Kapat

İZMİRDE SÜNNETLİK SATAN DÜKKANLAR

İzmir’eki Sünnetlik Satan Mağazalar

Yaz geldiğinde Sünnet Düğünü yapacak olanlar şimdiden En Güzel Yeni Sezon Sünnetlik Arayışına girdiler. Mağazaları İzmir’de olan Çok güzel Sünnet Kıyafetleri satan bir Firmadan bahsetmek istiyorum size.

Birbirinden Şık Sünnetlik Modelleri 2014 modası olan Padişah Sünnetlikleri ve Sünnetlik Takım elbiseleri hepsi birbirinden şık.

Sünnetlik alışverişine çıktığınızda İzmir’de eğer mağaza, mağaza dolaşmak istemiyor ve tüm Sünnet Düğünü için gereken malzemeleri,giysileri bir yerden almak istiyorsanız bu Firmayı seveceksiniz çünkü aradığınız her şeyin en güzelini bir elden satın almanın keyfini yaşayacaksınız.

Birbirinden güzel Sünnetliklerden en çok üzerinde Türkiye haritası ve Bayrağı olan Sünnetlik Kıyafetini sevdim. Eğer Kaftanl Kılıcı olan Şehzade Sünnetlik Giysisi isterseniz birbirinden kaliteli Sünnetlikleri altaki Resimleri olan galerimizde görebilirsiniz.

Sünnet Düğününde neler alınır diye aklımızdan geçirdiğimizde Firmanın sattığı ürünlere şöyle bir göz gezdirdiğimizde Papyon, Pelerin Set Takımı, Pijama, Şapka, Sünnet Kılıcı, Sünnet Kiloduna kadar her şeyi satın alabilirsiniz. İzmir de nerede Sünnetlik kıyafetleri satılıyor? İzmir deki Sünnet giysisi satan dükkanlar,mağazalar diye daha fazla aramanıza gerek yok.

Firmanın resmi sitesine Buradan ulaşabilirsiniz. İzmir de Sünnetlik Giysisi Satan Dükkanların Telefon Numaraları

Telefon:+90 (232) 483 48 64 / +90 (232) 483 96 02

Fax:+90 (232) 489 29 26
Üsteki numaralardan ulaşarak adreslerini öğrenerek alışverişinizi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.