LC WAİKİKİ YENİ SEZON KIZ ÇOCUK ELBİSELERİ VE FİYATLARIYeni Sezon Lc Waikiki Kız Çocuklar için Elbise Modelleri ve Fiyatları. Bayramlık Kız Elbiseleri alacak Anne babalara tavsiyem Lc Waikiki marka ve en ucuz en güzel Elbiseler burada.

Ben galeride 2. resim olan Kareli kolsuz pembe çiçekli Siyah Elbiseyi İzmir Ege Park ta bulunan Lc Waikiki mağazasından geçen hafta satın aldım.

Kızım çok beğenerek aldığı bu elbiseyi giyebilmek için Yazın gelmesini sabırsızlıkla bekliyor.

Desenli bağcıklı kumaş çiçekli Lc Waikiki Kız Çocuk Ayakkabıları size tavsiye edeceğim ürünler arasında. Hem çok rahat ve kolay giyiliyor hem kullanışlı ve çok ucuzlar.

Galeride gördüğünüz Çocuk Elbiseleri 10 ile 50 lira arasında değişiyor.

Lc waikiki Yeni Ürünleri gelmiş bitmeden tükenmeden en yakın Lc Waikiki mağazasından satın alabilirsiniz.

Yazlık Kumaş ve Penye Elbiseler kadar bu Yıl yumuşak Kot Kumaşlı Solapet ve Elbiseler en çok satılan ve çocukların en çok beğendiği Elbiseler arasında.

Kostüm şeklinde olan Elbiseler arasında Pamuk prenses Kostümü bile bulunuyor.

Yaz ve İlkbahar da düğünü olanlar için Abiye Kız Bebek Elbiseleri ve Yarı Abiye Tüllü,Şifan Asimetrik kesim Elbiseler çok güzel ve yine 50 liraya kadar fiyatlara satılıyor.

Uygun Fiyata Elbise Satışı ile halka hitap eden en önemli markalar dan olan Lcwaikiki bu yıl yine Küçük prensesler için harika modeller satıyor.

Lc Waikiki 2015 Yeni gelen Çocuk Ürünleri Bayramlık Kız Çocuk Elbiseleri nin devamına buradan bakabilirsiniz.

Resimlere Tıkladığınız da daha büyük görebilirsiniz

admin

45 yaşının Keyfini süren,3 çocuk annesi,İlk okul mezunu, Hırslı,Azimli,Mücadele Ruhu taşıyan,Asla pes etmeyen,Irk ve Din ayrımı yapmayan Yaratılanları Yaradandan dolayı seven İzmir Karşıyakalı,Göçmen,Her şeyi kafaya takan takıntılı bir hatunum. Haksızlık karşısında çıldırır,cadılık yaparım.Balık burcuyum

12 thoughts to “LC WAİKİKİ YENİ SEZON KIZ ÇOCUK ELBİSELERİ VE FİYATLARI”

  1. merhabalar sitenizde tanıtım yazılarımızı yayınlatmak istiyoruz. fiyatlar nedir acaba ? lütfen yüksek fiyatlar söylemeyiniz. dönüşünüzü bekliyorum .. teşekkürler..

    1. Bu sitemde tanıtım yazısı yayınlamıyorum isterseniz nazarca.com sitemde yayınlayabilirim yüksek hite sahiptir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir