0

LCWAİKİKİ 2016 KIZ ÇOCUK OKUL AYAKKABILARI VE FİYATLARI

Lcwaiki 2016 Kız Çocuk Okul Ayakkabıları Model ve Fiyatları-Kız Çocuklar için Spor,Babet,Siyah Okul Ayakkabısı,Kışlık Bot Modelleri,Babet Fiyatı ve Yeni Sezon Okul Ayakkabı Çeşitleri.

Okula Giden Kız Çocuklarının Beden eğitimi sırasında ve Okul için aynı zamanda Dışarıda da giyebilecekleri Bu mevsime Uygun Sonbahar,Yaz ve Kış Sezonu 2015-2016 Kız Çocuk Ayakkabı Modelleri ve Okul Ayakkabı Fiyatları.

Küçük kızların çok sevdiği Ayakkabı topuklarının çevresinde ışıklar yanan Spor Ayakkabıların Fiyatları Lcwaikiki mağazalarında 34,90 liraya satılıyor.

Kaliteli ve Ucuz uygun fiyatlara Ayakkabı alınacak mağazalardan olan Lcwaikiki Kışlık Kız Çocuk Bot Modelleri ile de Kış Ayakkabı Alışverişi yapmak isteyenlere çeşitli Bot Fiyatları ile değişik ve şık Bot Çeşitleri sunuyor.

Önümüz Kurban Bayramı Bayramlık Ayakkabı alacak olan Ailelere tavsiyem bu mevsim Sonbahar ve Kış aylarının başında giyebilecekleri Babet Modelleri arasından seçim yapmanız.

Okul Ayakkabısı alacak olanlara 3 çocuk annesi olarak tavsiyem çocukların rahat giyip çıkarabilecekleri çırçırlı veya Fermuarlı Spor Ayakkabılardan almamalarından yana.

Resimlerde gördüğünüz Spor Kız Ayakkabıları Fiyatları da Pembe ve simli olanlar 49,90 lira Düz Ayakkabı şeklinde olan Kumaş Spor Ayakkabılar da 29,90 lira Yavruağzı (mercan renkli) olan Kız çocuk Spor Ayakkabı modeli de 29,90 lira.

lcwaikiki-kiz-cocuk-okul-ayakkabilari-2016Ayakkabı Alışverişi  yanında Kız Çocuk Okul Çantası Satın almak isteyenler için Lcwaikiki mağazalarında bulunan Modelleri ve fiyatlara buradan bakabilirsiniz.

okul spor ayakkabıları fiyatları 29,90 ile 49,90 lira arasında değişiyor.

Erkek çocuğu içinde Okul Ayakkabısı almak isteyenlere Lwaiki mağazasından her çocuk için uygun fiyat ve numaralara,bedenlere Ayakkabı ve Erkek Çocuk Okul Çantası satın alabilirsiniz.

Resimlere Tıklayarak Ürünleri İnceleyebilirsiniz.

 

admin

40 yaşının Keyfini süren,3 çocuk annesi,İlk okul mezunu, Hırslı,Azimli,Mucadele Ruhu taşıyan,Asla pes etmeyen,Irk ve Din ayrımı yapmayan Yaradılanları Yaradandan dolayı seven İzmir Karşıyaka'lı,Göçmen,Her şeyi kafaya takan takıntılı bir hatunum. Haksızlık karşısında çıldırır,cadılık yaparım.Balık burcundan iyi bir Fenerbahçeliyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir