0

LCWAİKİKİ ERKEK ÇOCUK VE GENÇ OKUL ÇANTALARI VE FİYATLARI

Lc waikiki 2016 Yeni Sezonun Orta okul,Lise,Ana okul, Okul Öncesi,İlkokul Erkek Genç ve Çocuk Okul Çantaları,Fiyatları ve Okul Ürünleri,Öğrenci Çantaları,Kalemlikler.

İlk Öğretim Erkekler için  Sırta takılan,Omuza takılan Okul Çantaları su geçirmez malzemelerden yapılmış.

Erkek Çocuk ve Ergen yaşlardaki Öğrenciler için Okul Çantaları ,Okul malzemeleri ve Kalemlik Modelleri fiyatları ile Lcwaikiki mağazalarından çok ucuza alabilirsiniz.

10 lira ile 36 lira arasında Erkek Çocuğu Çanta fiyatlarına 3-9 lira arasında değişen Kalemlik ve Beslenme çantaları.

İlköğretim ve Okul öncesi eğitimde okuyan Öğrenciler genelde renkli,desenli Çizgi film kahramanı baskılı,Örümcek adamlı elle çekilen ve sırta takılan modelleri tercih ediyor.

lcwaikiki-2016-erkek-genc-cocuk-ogrenci-okul-cantalari

lcwaikiki-2016-erkek-genc-cocuk-ogrenci-okul-cantalari

Ortaokul ve Lise çağında olan Ergen ve Genç Erkek Öğrenci Çantaları sade toka ve suluk detaylı siyah Çanta modellerinden oluşuyor.

Küçük Okul Çantaları Ana okuluna giden Erkek küçük öğrenciler için aynı zamanda 4-8 lira arasında değişen Peluş oyuncaklı Kalemlikler ve Arabalı Kalemlik modelleri var.

Eğer Kız çocuğunuz da varsa Kız Çocuk Okul Çantaları için buradan Lcwaikiki Çanta modellerine ve Fiyatlarına bakabilirsiniz.

Okul için ve sivil hayatta Erkek Çocuk uzun Kollu Çocuk Tişörtleri yine Lcwaikiki mağazalarında Kışlık Çocuk giyim modelleri ve fiyatları en uygun her keseye uyacak fiyatlar ile sizleri bekliyor.

Kızlar İçin Kışlık Body modelleri ve fiyatı her renk ve desenlerde 9,90 ile 14,90 lira arasında satılıyor. Bayramlık Lcwaikiki Çocuk kıyafetleri,Okul ürünleri, hepsi kız çocukların zevkine göre
Resimlere tıkladığınızda biraz daha büyük olarak inceleyebilirsiniz.

admin

40 yaşının Keyfini süren,3 çocuk annesi,İlk okul mezunu, Hırslı,Azimli,Mucadele Ruhu taşıyan,Asla pes etmeyen,Irk ve Din ayrımı yapmayan Yaradılanları Yaradandan dolayı seven İzmir Karşıyaka'lı,Göçmen,Her şeyi kafaya takan takıntılı bir hatunum. Haksızlık karşısında çıldırır,cadılık yaparım.Balık burcundan iyi bir Fenerbahçeliyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir