Menü Kapat

LCWAİKİKİ YENİ KIZ ÇOCUK OKUL ÇANTASI MODELLERİ VE FİYATLARI

Lcwaikiki 2016 Yeni Sezon Ortaokul,Lise,Anaokulu Okul Öncesi,İlkokul Genç ve Kız Çocuk Çantaları,Fiyatları ve Okul Ürünleri,Kalemlikler. İlk Öğretim Kız Çocuğu Sırta takılan,Omuza takılan ve Çekçekli Yağmur geçirmeyen Okul Çantaları su geçirmez malzemelerden yapılmış.

Çocuk Okul Çantası Fiyatları 14,90-17,90 lira ile 34,90 lira arasında değişiyor. Fiyatını öğrenmek istediğiniz Okul Çantası Ücretlerini sayfa altından yorumlardan yazabilirsiniz.

İnternetten Online Okul rünleri ve Okul Çantası Alışverişi için Lcwaikiki internet sitesine bakabilirsiniz.

Çocuklar ile ilgili menüden Aksesuar olarak arama yapabilir ya da Aram kutusuna Çanta yazarak arama yapıp Erkek Çocuk Okul Çantaları,Kızlar için Okul Çantası çeşitleri arasından istediğinizi Kredi kartı ile ödeyerek kapınıza kargo ile getirteilirsiniz.

Genç Kız Okul Çantaları daha sade ve sırta ve Omuza takılacak şekilde Çanta modelleri ile Ortaokul ve Lise Öğrencileri tarafından daha çok beğeniliyor.

lcwaikiki-2016-yeni-kiz-cocuk-okul-cantasi-fiyatlari-modelleri
lcwaikiki-2016-yeni-kiz-cocuk-okul-cantasi-fiyatlari-modelleri

Okul Öncesi Anaokulu Öğrenci Çantaları için Kızlar Kız veya Hayvan baskılı Okul Çanta modelleri kadar Pembeli,çiçek desenli,puanlı,kalpli ve yıldız desenli Çantalara da bakıyor.

Ben kızlarım için Lcwaikiki den 1 ve 2 numaraları ile gösterdiğim Okul Çantalarını aldım.

Renkli desenli Çanta resminin yanında 1 yazan Çantayı 5. sınıfa geçen kızım Yıldız desenli yanında 2 yazan Lacivert Okul çantasını da 4. sınıfa giden kızıma aldım . Çantaların fiyatı 19,90 lira

Okul öncesi Pelus Oyuncak şeklinde olan Çantaların Fiyatları 25 lira civarı satılırken Peluş Okul öncesi Ana okulu Kalemlik fiyatları 4 lira ile 8,90 arasında değişiyor.

Ucuz ve Kaliteli Okul Ürünlerini Hem Kız hem Erkek Geç ve Kız Çocukları için Lcwaiki mağazalarından alabilirsiniz.

Resimlere Tıklayarak daha büyün olarak görebilirsiniz.

5 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.