0

PINAR ŞEMS KOT GİYSİLERİ

Pınar Şems Yeni Sezon Kot Tesettür Giysileri, Kapalı giyimde Kot Modasına öncülük edecek düzeyde Modern ve Stil sahibi Bayanlara göre.

Pınar Şems Dış giyim Kreasyonu ile adeta alıcılarını büyülüyor.

Rahat ve şık kaliteli kumaşlardan üretilen Tesettür Giysileri Tesettür Moda Kreasyonlarında en güzel Tarzı olan Giysiler ile 2014 Tesettürlü Renkli Kot Giysileri bir birinden şık.

Değişik Renklerde Kot Elbise ve Kap isteyen hanımlar şıklığınızı şıklık katmak için Pınar Şems Ürünleri Yeni Moda Giysi ve Kap modelleri ile sizlerin beğenisine en güzel Elbiseleri sunmuş yine.

Poliviskon kumaş ile üretilen giysiler Gizli düğmelidir.

Güncel Moda, Yeni Sezon Modası Modeller

Görünen düğmeler sadece görünüme güzellik ve haraket katmak amaçlı olarak konulmuştur.

36-38-40-42 ve 44 bedene kadar bedenleri bulunmaktadır.

İki ayrı parça görünümlü üzeri Güpür dantel altı renkli kot kumaşlardan yapılan elbiseler Belindeki kemerleri ile farklı ve şık bir tarz olmuştur.

Kırışmaz krep Kaplar bu yılın sevilen ve Tesettür modasında en revaçta olan renkler düşünülerek alıcıların beğenilerne sunulmuş.

Büyük Beden Pınar Şems Kap Modeli isteyen hanımlar için Fiyatlar Güpürlü Renkli Pınar Şems Elbiseleri 215 tl ile 245 tl arasında değişirken Pınar Şems Yeni dönem Kap Modelleri 175 tl satılmaktadır.

Pinar-Sems-Kot-Elbise-Koyu-Mavi-boydan-tesetturlu-elbise

Pinar-Sems-Kot-Elbise-Koyu-Mavi-boydan-tesetturlu-elbise

admin

40 yaşının Keyfini süren,3 çocuk annesi,İlk okul mezunu, Hırslı,Azimli,Mucadele Ruhu taşıyan,Asla pes etmeyen,Irk ve Din ayrımı yapmayan Yaradılanları Yaradandan dolayı seven İzmir Karşıyaka'lı,Göçmen,Her şeyi kafaya takan takıntılı bir hatunum. Haksızlık karşısında çıldırır,cadılık yaparım.Balık burcundan iyi bir Fenerbahçeliyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir