0

PRONOVİAS YENİ GELİNLİKLERİ

Yeni sezonun modası Pronovias Gelinlikleri,Harika yeni sonbahar,yaz Koleksiyonuyla gelinlik markasının tanınılan en büyük en kaliteli markalarından biri olan Pronovias bu sene gelinleri çok mutlu edecek.Hayalinizdeki Gelinliği arıyorsanız bu markayı es geçmeyin derim.Ünlü modacıların yakından takip ettiği Pronovias Gelinkleri Bu yıl bizlere sunduğu harika gelinlik modelleriyle gönüllerimizi feth etti. Yazın evlenicek genç kızlarımıza sunduğu modelleri itinayla hazırlıyarak en iyisini sunmuş. Şöyle modelleri anlatayım biraz. Dantelli Gelinlik Modelleri,Pronovias Yeni Modelleri,Duvaklı Gelinlr,El İşleri Oyalı,Aplikeli Gelinlikler,Balık modelli ve çilgın,asi gelinlikleri ile yeni sezona,2013 sezonu Gelinlik Markası,olarak kendini kanıtladı. Hayatlarında 1 kere giyebilecekleri Gelinliklerini giydiklerinde bir peri kızı kadar güzel,Prensesler gibi,Büyüleyici,Seksi,Masum,Asil nasıl olmak ve görünmek istiyorsanız o zaman en yakın Pronovias Mağazaları sizleri bekliyor. Gelinlik Mağazasından bahsetmişken Pronovis satış yerlerini araştırdım bayileri hakkında biraz bilgi vereyim istedim.

pronovias-gelinlik-modelleri-yeni-sezon-modasi (320 x 415)

pronovias-gelinlik-modelleri-yeni-sezon-modasi (320 x 415)

Pronovias Mağazaları adresleri,tel noları,telefonları

İstanbul/Nişantaşı–Tel no :212 296 43 04

KADIKÖY —Istanbul
Tel: 0090 216 411 2039

ISTINYE BAYIRI CAD.ISTINYE PARK ALIVERSIS MERKEZI
Istanbul
Tel: 0090 212 345 5845

PRONOVIAS

ARJANTIN CAD. 15/2 GAZIOSMANPASA
Ankara
Tel: 0090 312 468 27 87

 

KURTULUS MAH. SINASI EFENDI
CAD.SABUNCU APT. NO:28/A SEYHA Adana
Tel: 0090 322 237 10 00

Hım malesef İzmir Pronovias mağazası göremedim Pronovias resmi sitaesinden aldım bu mağaza bilgilerini.  Pronovias gelinlikleri arasında Kabarık Gelinlik Modeller,Balık Pronovias Modeli, A kesim etekler,dar  sevenler için Dar uzun kuyruklu Gelinlikler,En İyi Markaların gelinlklerinde bulunan 2013 yaz,İlkbahar sezonu Gelinlik Fiyatları markalara göre Ucuz ve Pahalı olarak değişkenlik gösteriyor. Online gelinlik mağazalarından alışveriş yapmak isteyen içinde Resmi Gelinlik satışı yapan markaların sitelerine yada Güvenilir markalara dikkat etmeniz.

admin

40 yaşının Keyfini süren,3 çocuk annesi,İlk okul mezunu, Hırslı,Azimli,Mucadele Ruhu taşıyan,Asla pes etmeyen,Irk ve Din ayrımı yapmayan Yaradılanları Yaradandan dolayı seven İzmir Karşıyaka'lı,Göçmen,Her şeyi kafaya takan takıntılı bir hatunum. Haksızlık karşısında çıldırır,cadılık yaparım.Balık burcundan iyi bir Fenerbahçeliyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir